O nas

Od ponad 15 lat skutecznie wspieramy naszych Klientów w komunikacji z ich otoczeniem i interesariuszami. Zawsze staramy się dogłębnie zrozumieć warunki biznesowe, w jakich funkcjonują, analizować ich specyfikę, mocne i słabsze strony. Na tej podstawie formułujemy strategie Public Relations najlepiej odpowiadające zindywidualizowanym, specyficznym potrzebom komunikacyjnym Klienta. A dzięki wieloletniemu doświadczeniu i rozbudowanym kontaktom zarówno w mediach, jak i środowiskach biznesowych oraz opiniotwórczych jesteśmy w stanie efektywnie realizować cele wytyczone w strategii.

Oferujemy profesjonalne, wysokiej jakości, kompleksowe doradztwo w zakresie komunikowania korporacyjnego, produktowego i finansowego, relacji inwestorskich, komunikacji wewnętrznej, zarządzania sytuacjami kryzysowymi, a także szkolenia z wystąpień publicznych, kontaktów z mediami oraz obowiązków informacyjnych spółek giełdowych.

Skutecznie budujemy reputację i pozytywny wizerunek firm zarówno dobrze zakorzenionych na rynku polskim, jak i dopiero nań wkraczających.